Hotel dla psów

Hotel dla psów

Oferta hotelu skierowana jest do osób, które z powodu wyjazdu chcą pozostawić swojego czworonoga pod profesjonalną opieką.
Psy przebywające w Naszym hotelu będą czuły się spełnione i szczęśliwe i mamy nadzieję, chętnie będą do Nas wracać w przyszłości.
Przebywające w hotelu psy mieszkają w domowych warunkach, są pod całodobową opieką. Wszystkie psy mają do dyspozycji wybieg ok 1200 m2, gdzie mogą się wspólnie bawić pod czujnym okiem specjalistki.

Jeśli Twój pies spożywa na codzień gotowane jedzenie – nie ma problemu, możemy mu gotować.
Jeśli Twój pies wymaga podawania leków – również się tym zajmiemy.

Zrobimy wszystko by dla Twojego psa pobyt u Nas był jak miło spędzone wakacje. Zależy nam na satysfakcji Naszych klientów oraz ich spokoju tak by mogli oni bez obaw zostawiać swoich pupili pod Naszą opieką i chcieli korzystać z Naszych usług częściej.

Obiekt monitorowany

Obiekt monitorowany

Basen dla psów

Basen dla psów

Codzienne spacery i duży wybieg

Codzienne spacery i duży wybieg

24h opieka pod okiem specjalistów

24h opieka pod okiem specjalistów

Cennik

Doba hotelowa 70 zł
Podawanie leków 10 zł
Transport 30 zł do 20 km w jedną stronę
Weterynarz 30 zł + zwrot kosztów wizyty, transport w jedną stronę

CHOOSE

Your Plan

Price

Doba hotelowa

bez wyżywywienia

70

WETERYNARZ

transport + pokrycie kosztu usługi weterynaryjnej

30

PODAWANIE LEKÓW


10

ZŁ ZA DZIEŃ

Wyprawka

Hotel dla psów wyprawka

Wyprawka – czyli co zapakować pupilowi planując pobyt w hotelu?

 • karmę dotychczas używaną (nadmiar jest zwracany)
 • legowisko (jeśli ma ulubione; jeśli pies śpi w łóżku – niestety nie przyjmujemy takich gabarytów 🙂 dobrym rozwiązaniem jest kładzenie kocyka w miejscu, w którym najczęściej śpi lub się kładzie na kilka dni przed planowanym przyjazdem); jeśli mimo wszystko nie ma legowiska lub kocyka, zabieramy coś przesiąkniętego zapachem właściciela lub domu – pluszowa zabawka lub część ubioru
 • ulubione zabawki; gryzaki lub Kong w odpowiednim rozmiarze
 • książeczkę zdrowia
 • dowód osobisty do spisania umowy powierzenia pupila pod opiekę
 • w przypadku kotów: piasek do kuwety
 • leki, jeśli zwierzak przyjmuje
 • opcjonalnie: informacje o karmieniu/wyprowadzaniu, numerem telefonu i adresem dotychczasowego weterynarza pupila umieszczonym w książeczce zdrowia pupila

Mamy na miejscu, więc nie trzeba tego brać ze sobą:

 • zapasowe legowiska
 • miski
 • linki/smycze
 • transportery wielkości jak dla kota
 • kocie kuwety (odkryte)

Ważne informacje przed przybyciem psa do hotelu

Pies żyje chwilą obecną i nie wie, czy zostaje w hotelu na 1 dzień, tydzień, czy całe życie. Pies nie rozumie również, dlaczego przyszli z nim Państwo na poznanie terenu i dlaczego ma poznać ludzi mieszkających w tym miejscu. Dlatego na naszym terenie proszę czuć się komfortowo, swobodnie (nie gryziemy 🙂 ), a w trakcie pozostawiania pieska nie żegnać się z Nim zbyt emocjonalnie, gdyż początki będą dla niego znacznie trudniejsze i przystosowywanie potrwa znacznie dłużej.

Pozostawienie pieska na 1 dzień/2 dni – nie jest zalecane pozostawianie pieska za każdym razem na tak krótki czas, ponieważ pies nie zdąży się zaaklimatyzować, poczuć swobodnie i skojarzyć hotel z miłym miejscem. Przeważnie pies potrzebuje około 3 dni, żeby oswoić się z nowym miejscem, w przypadku lękliwych/płochliwych psów może potrwać to dłużej. Jeśli pies kilka razy z rzędu będzie pozostawiony na 1-2 dni i nie zdąży się rozluźnić, to wytworzy się w nim skojarzenie mniej więcej takie: ‘O nie! To jest to miejsce gdzie zostawiają mnie! Stres, stres, uciekaj!’. Pragniemy, aby psy (i inne zwierzęta) czuły się w naszym hotelu dobrze, ale czasem oprócz czułej i fachowej opieki, jest też potrzebny CZAS, a to już jest niezależne od Nas ??

Proszę pamiętać, że jeśli korzystają Państwo z usług behawiorysty lub zoopsychologa i behawiorysta zadaje Państwu pytanie: czy w życiu rodziny lub psa, zdarzyło się ostatnio coś niespodziewanego, jakaś duża zmiana, być może przeprowadzka? To dla psa pobyt w hotelu jest właśnie taką gigantyczną zmianą. Dla człowieka przeprowadzką jest zabranie wszystkich swoich rzeczy i zmiana adresu w dowodzie. Dla psa również, tyle że ma mniejszy bagaż i nie ma dowodu osobistego: legowisko (łóżko), miski (talerze), smycz i obroża/szelki (garderoba), środki czystości, ulubione zabawki, jedzenie.

Proszę również pamiętać, że poświęcając trochę więcej czasu na znalezienie odpowiedniego miejsca dla swojego pupila przed wyjazdem, zaoszczędzicie sobie ewentualnych problemów w przyszłości. Nie jest wskazane, aby psiak co miesiąc (co wyjazd) trafiał w inne miejsce. Pies w porównaniu do człowieka – nie lubi aż tak ekstremalnych i częstych zmian. Już i tak samo pozostawienie w znajomym miejscu jest dla niego dość stresujące, gdyż w warunkach naturalnych stado się nigdy nie rozdziela. Dlatego ważne jest, aby wybrać dla swojego psa miejsce przyjazne, spokojne i fachowe, i trzymać się go. Jeśli jednak zdecydują się Państwo na zmianę hotelu to mając na uwadze nie osobiste pobudki (kadra hotelu kontra właściciele) a raczej jeśli opieka nad zwierzakiem Państwu nie odpowiadała, np. pies wraca totalnie zaniedbany, wychudzony lub brudny, chory lub pogryziony.

NIE PRZYJMUJEMY ZWIERZĄT AGRESYWNYCH

NIE PRZYJMUJEMY SUK/KOTEK W RUI

Masz pytanie lub chcesz zarezerwować termin – skontaktuj się z nami!

Call Now Button